Belka
Środa, 23 Stycznia 2019   imieniny: Maria, Ildefons, Rajmund
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Artykuły poświęcone policyjnym pasjonatom - "Policja 997"

Data publikacji: 2018-08-27, Data modyfikacji: 2018-08-28
A A AWydrukDrukuj  
 
Policyjny miesięcznik Komendanta Głównego Policji – „Policja 997” zaprezentował „WYDANIE SPECJALNE”, poświęcone w całości pasjonatom prospołecznym w policyjnych mundurach. Wszyscy poświęcają swój wolny czas, by zmienić świat wokół siebie na lepszy. W pierwszej części wydania opisano 26 mundurowych, z których aż 10 pochodzi z województwa śląskiego. Warto bliżej poznać ich sylwetki, które przedstawimy Państwu po kolei w każdy weekend na naszej stronie i fanpage’u na Facebooku oraz Twitterze. Wśród zaprezentowanych sylwetek policjantów, znajdziemy stróżów prawa z Tychów, Gliwic, Żor, Cieszyna i Piekar Śląskich. Wśród nich są społecznicy i osoby udzielające się charytatywnie: mundurowi pomagający bezdomnym, sportowiec, trener i nauczyciel młodzieży, harcerz, strażak i ratownik, motocykliści oraz wolontariusze, pomagający niesłyszącym. Jesteśmy dumni z naszych Koleżanek i Kolegów i z ogromną przyjemnością przybliżymy Państwu ich działalność w poświęconych im artykułach gazety „Policja 997”. Zapraszamy do lektury artykułów poświęconych sylwetkom wyróżnionych policjantów oraz ich prospołecznym pasjom (również na Facebooku i Twitterze): Sierżanci Piotr i Paweł z Tychów pomagają bezdomnym Gliwicki „Sierżant przez duże S” Połączyli pasję do motocykli z potrzebą pomocy dzieciom Info: Policja

Pełna treść wiadomości na: jaworzno.pl/?p=9099
jaworzno.pl, Źródło artykułu: jaworzno.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Jaworzno - miasto na prawach powiatu w województwie śląskim, zajmujące powierzchnię 152,59 km kw.

  Atrakcje turystyczne stanowią: rezerwaty przyrody (Dolina Żabnika i Rezerwat Sasanek), sześć szlaków turystycznych pieszych (czerwony – okrężny, zielony – przelotowy międzymiejski, niebieski – północno – wschodni przelotowy miejski, żółty – siedziba PTTK o/Jaworzno oraz szlak czarny – dochodzący do źródła wody siarczanej), liczne szlaki rowerowe o łącznej długości ponad 270 km, Zalew Sosina, Rynek Główny o oryginalnym, trójkątnym kształcie, XVII - wieczna Studnia w Jeleniu, Muzeum Miasta Jaworzna, zespół willowo – parkowy z XIX wieku powszechnie znany jako Pałac w Jaworznie, a także pozostałości Centralnego Obozu Pracy.

  Główną gałąź gospodarki regionu stanowi handel detaliczny i prężnie rozwijający się okręg  przemysłowy. Na terenie miasta działa także Zakład Górniczy "Sobieski".

  Komunikację z miastem umożliwiają: autostrada A4, droga ekspresowa S1 oraz droga krajowa 79.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola