Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Czas na PoluZONE!

Data publikacji: 2018-07-26, Data modyfikacji: 2018-07-28
A A AWydrukDrukuj  
 
Jaworzno po raz czwarty stanie się mekką dla muzyków! Już w tę niedzielę rozpoczną się warsztaty PoluZONE, które potrwają do 4 sierpnia. Warsztaty powstały z myślą o wokalistach chcących rozwijać swoje umiejętności. Niezmiennie prowadzi je Kuba Badach wraz z kolegami z zespołu Poluzjanci. W ubiegłym roku został wprowadzony nowy model warsztatów, był on oparty o pracę w grupie, skoncentrowany na brzmieniach i współbrzmieniach, z jednoczesnym udziałem wszystkich wykładowców i uczestników. Formuła ta sprawdziła się doskonale. PoluZONE to nielada gratka dla instrumentalistów i wokalistów z całej Polski. Warsztaty wyróżniają się swoją innowacyjnością, gdyż z roku na rok wprowadzane są nowe i ciekawe rozwiązania. Zajęcia są prowadzone będą przez członków zespołu Poluzjanci – grupy najwybitniejszych w kraju muzyków sesyjnych, a podczas ich koncertów sale pękają w szwach!

Pełna treść wiadomości na: jaworzno.pl/?p=8679
jaworzno.pl, Źródło artykułu: jaworzno.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Jaworzno - miasto na prawach powiatu w województwie śląskim, zajmujące powierzchnię 152,59 km kw.

  Atrakcje turystyczne stanowią: rezerwaty przyrody (Dolina Żabnika i Rezerwat Sasanek), sześć szlaków turystycznych pieszych (czerwony – okrężny, zielony – przelotowy międzymiejski, niebieski – północno – wschodni przelotowy miejski, żółty – siedziba PTTK o/Jaworzno oraz szlak czarny – dochodzący do źródła wody siarczanej), liczne szlaki rowerowe o łącznej długości ponad 270 km, Zalew Sosina, Rynek Główny o oryginalnym, trójkątnym kształcie, XVII - wieczna Studnia w Jeleniu, Muzeum Miasta Jaworzna, zespół willowo – parkowy z XIX wieku powszechnie znany jako Pałac w Jaworznie, a także pozostałości Centralnego Obozu Pracy.

  Główną gałąź gospodarki regionu stanowi handel detaliczny i prężnie rozwijający się okręg  przemysłowy. Na terenie miasta działa także Zakład Górniczy "Sobieski".

  Komunikację z miastem umożliwiają: autostrada A4, droga ekspresowa S1 oraz droga krajowa 79.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola