Belka
Piątek, 18 Stycznia 2019   imieniny: Piotr, Małgorzata
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Dwa wydarzenia dla Wspólnoty Betlejem

Data publikacji: 2019-01-02, Data modyfikacji: 2019-01-02
A A AWydrukDrukuj  
 
W najbliższy weekend odbędą się dwa wyjątkowe wydarzenia, których celem jest wsparcie Wspólnoty Betlejem z Jaworzna. W sobotę odbędzie się koncert kolęd i pastorałek, a w niedzielę Bieg za Gwiazdą z okazji Święta Trzech Króli.    Koncert kolęd i pastorałek Wydarzenie odbędzie się 5 stycznia w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaworznie o godz. 18:00. Bilety w cenie 20 zł (dorośli) i 10 zł (dzieci do 15 roku życia) można nabyć w kasie biletowej w kawiarence ARETE w MDK, codziennie od 14:00 do 20:00 oraz w weekendy podczas imprez (można płacić kartą), a także w siedzibie Stowarzyszenia Betlejem, przy ul. Długiej 16. Podczas koncertu zostanie przeprowadzona kwesta na rzecz Stowarzyszenia „Betlejem” w Jaworznie oraz okolicznościowy kiermasz rękodzieła z Pracowni Tabga w Domu Betlejem. Najpiękniejsze kolędy i pastorałki wykona Viola Brzezińska. Więcej o imprezie i wokalistce na stronie wydarzenia.     Bieg za Gwiazdą W tym biegu nie jest najważniejsze, które zajmiesz miejsce. Tu liczy się wspólne spędzenie czasu i pomoc, ponieważ opłata rejestracyjna zostanie przekazana na rzecz Wspólnoty Betlejem. To Ty decydujesz, ile zapłacisz, jednak kwota nie może być niższa niż 10 zł. Bieg wystartuje spod Domu Wspólnoty Betlejem o godz. 18:00. Na mecie, po 10 km trasie, będą czekać na Was Trzej Królowie z poczęstunkiem. Zachęcamy, by dołączyć do wydarzenia. Znajdziecie tam szczegóły biegu oraz link do formularza rejestracyjnego. Niezależnie od tego, czy wystartujecie w biegu, czy nie, możecie wspomóc Wspólnotę Betlejem wchodząc na stronę zrzutki założonej przez biegaczy: https://zrzutka.pl/7g59cn.

Pełna treść wiadomości na: jaworzno.pl/?p=10158
jaworzno.pl, Źródło artykułu: jaworzno.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Jaworzno - miasto na prawach powiatu w województwie śląskim, zajmujące powierzchnię 152,59 km kw.

  Atrakcje turystyczne stanowią: rezerwaty przyrody (Dolina Żabnika i Rezerwat Sasanek), sześć szlaków turystycznych pieszych (czerwony – okrężny, zielony – przelotowy międzymiejski, niebieski – północno – wschodni przelotowy miejski, żółty – siedziba PTTK o/Jaworzno oraz szlak czarny – dochodzący do źródła wody siarczanej), liczne szlaki rowerowe o łącznej długości ponad 270 km, Zalew Sosina, Rynek Główny o oryginalnym, trójkątnym kształcie, XVII - wieczna Studnia w Jeleniu, Muzeum Miasta Jaworzna, zespół willowo – parkowy z XIX wieku powszechnie znany jako Pałac w Jaworznie, a także pozostałości Centralnego Obozu Pracy.

  Główną gałąź gospodarki regionu stanowi handel detaliczny i prężnie rozwijający się okręg  przemysłowy. Na terenie miasta działa także Zakład Górniczy "Sobieski".

  Komunikację z miastem umożliwiają: autostrada A4, droga ekspresowa S1 oraz droga krajowa 79.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola