Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Niepokonani Jaworzno rozpoczęli rowerowe wakacje

 
Jak się okazało - rowerzyści z cukru nie są i deszcze im niestraszny  Wyruszyli więc w deszczu w pierwszy rajd wakacyjny, który w niedzielę 1 lipca zorganizowało bractwo rowerowe Niepokonani Jaworzno. Rowerzystom niestraszne też nie tylko wichury, ale i jak się okazało zima i śniegi. W doskonałych humorach ok. 100 rowerzystów wyruszyło z Rynku, by sobie pojeździć po Jaworznie, które ponoć dla rowerzystów jest terenem atrakcyjnym. Organizatora pytamy o trasę tego pierwszego wakacyjnego rajdu. Przy okazji Niepokonani pochwalili się ambitnymi planami na lipiec i sierpień. Jest prawdą, że rowerzyści to wyjątkowo zadowolone i zabawne bractwo. Z czego się ostatnio śmieją? Z tego: było trzech rowerzystów. Jeden pojechał w prawo, drugi w lewo, a trzeci za nimi. No to się dołączmy.

 


dlaCiebietv
 
Data pliku video: 2018-07-02, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Jaworzno - miasto na prawach powiatu w województwie śląskim, zajmujące powierzchnię 152,59 km kw.

  Atrakcje turystyczne stanowią: rezerwaty przyrody (Dolina Żabnika i Rezerwat Sasanek), sześć szlaków turystycznych pieszych (czerwony – okrężny, zielony – przelotowy międzymiejski, niebieski – północno – wschodni przelotowy miejski, żółty – siedziba PTTK o/Jaworzno oraz szlak czarny – dochodzący do źródła wody siarczanej), liczne szlaki rowerowe o łącznej długości ponad 270 km, Zalew Sosina, Rynek Główny o oryginalnym, trójkątnym kształcie, XVII - wieczna Studnia w Jeleniu, Muzeum Miasta Jaworzna, zespół willowo – parkowy z XIX wieku powszechnie znany jako Pałac w Jaworznie, a także pozostałości Centralnego Obozu Pracy.

  Główną gałąź gospodarki regionu stanowi handel detaliczny i prężnie rozwijający się okręg  przemysłowy. Na terenie miasta działa także Zakład Górniczy "Sobieski".

  Komunikację z miastem umożliwiają: autostrada A4, droga ekspresowa S1 oraz droga krajowa 79.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola