Belka
Środa, 23 Stycznia 2019   imieniny: Maria, Ildefons, Rajmund
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Pobili policjantów na służbie

Data publikacji: 2018-11-05, Data modyfikacji: 2018-11-08
A A AWydrukDrukuj  
 
W niedzielne popołudnie, w dzielnicy Stara Huta,  doszło do groźnej sytuacji. Policjanci podczas podczas interwencji zostali zaatakowani. Sprawcy siedzą w policyjnym areszcie o ich dalszym losie zadecyduje prokurator.   W niedzielę w godzinach popołudniowych policjanci patrolówki dostali zgłoszenie, że w dzielnicy Stara Huta kilka osób spożywa alkohol, zakłóca porządek i dewastuje ogrodzenie szkoły. Po przybyciu na miejsce policjanci nie potwierdzili dewastacji ogrodzenia, natomiast zauważyli mężczyzn spożywających alkohol. Po wylegitymowaniu grupy zostali oni pouczeni za spożywanie alkoholu i na tym interwencja by się zakończyła, gdyby nie zachowanie jednego z mężczyzn, który zaczął im ubliżać i być w stosunku do nich agresywny. Funkcjonariusze podjęli decyzję, że odizolują 19- letniego agresora od pozostałej trójki próbując doprowadzić go do radiowozu. W tym momencie doszło do agresji fizycznej i słownej w stosunku do interweniujących policjantów, napastnicy szarpali i kopali funkcjonariuszy. Wynik tej interwencji to zatrzymani dwaj mieszkańcy naszego miasta w wieku 19 i 24 lata, którzy zostali osadzeni w policyjnym areszcie. Na chwilę obecną są oni podejrzewani o popełnienie przestępstwa z art. 223kk i 226kk tj. czynnej napaści na funkcjonariusza oraz znieważenia, za co grozi kara od 2 do 12 lat pozbawienia wolności. Interweniujący funkcjonariusze doznali ogólnych potłuczeń, musiała być im udzielona pomoc medyczna. Źródło: KMP w Jaworznie

Pełna treść wiadomości na: jaworzno.pl/?p=9939
jaworzno.pl, Źródło artykułu: jaworzno.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Jaworzno - miasto na prawach powiatu w województwie śląskim, zajmujące powierzchnię 152,59 km kw.

  Atrakcje turystyczne stanowią: rezerwaty przyrody (Dolina Żabnika i Rezerwat Sasanek), sześć szlaków turystycznych pieszych (czerwony – okrężny, zielony – przelotowy międzymiejski, niebieski – północno – wschodni przelotowy miejski, żółty – siedziba PTTK o/Jaworzno oraz szlak czarny – dochodzący do źródła wody siarczanej), liczne szlaki rowerowe o łącznej długości ponad 270 km, Zalew Sosina, Rynek Główny o oryginalnym, trójkątnym kształcie, XVII - wieczna Studnia w Jeleniu, Muzeum Miasta Jaworzna, zespół willowo – parkowy z XIX wieku powszechnie znany jako Pałac w Jaworznie, a także pozostałości Centralnego Obozu Pracy.

  Główną gałąź gospodarki regionu stanowi handel detaliczny i prężnie rozwijający się okręg  przemysłowy. Na terenie miasta działa także Zakład Górniczy "Sobieski".

  Komunikację z miastem umożliwiają: autostrada A4, droga ekspresowa S1 oraz droga krajowa 79.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola