Belka
Piątek, 18 Stycznia 2019   imieniny: Piotr, Małgorzata
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

"Powód do dumy" czy "Czas na zmianę"? Kandydaci zaprezentowali swoje hasła

Data publikacji: 2018-09-14, Data modyfikacji: 2018-09-16
A A AWydrukDrukuj  
 
„Jaworzno. Powód do dumy” to tegoroczne hasło kampanii prezydenta Pawła Silberta. Z kolei hasłem Pawła Bańkowskiego jest „Czas na zmianę!”. Prezydent Jaworzna Paweł Silbert na początku września zaprezentował swoje hasło wyborcze. Hasło „Jaworzno. Powód do dumy” ma przypominać wszystkim, że miasto to jest stawiane na wzór dobrego miejsca do życia. – Lubimy ludzi, lubimy pracować z nimi i dla nich. Rozumiemy na czym polega współczesna miejskość i do czego służy miasto. Pierwsze lata zmieniania Jaworzna poświęciliśmy na budowanie solidnych fundamentów. I najważniejsze – ani przez moment nie zapomnieliśmy, że podstawowym celem funkcjonowania miasta jest to, żeby dawało mieszkańcom możliwość i poczucie szczęśliwego życia – powiedział Paweł Silbert. – Cieszymy się, że Jaworzno jest dziś stawiane za wzór dobrego miejsca do życia. Jaworzno przyciąga. I będziemy nadal pracować, by wzmacniać poczucie dumy z Jaworzna – dodał. Swoje hasło ma również konkurent obecnego prezydenta Jaworzna. Paweł Bańkowski idzie do wyborów z przesłaniem „Czas na zmianę!”. – Czas na odważne zmiany dla dobra Jaworzna. Nie stać nas na samorząd trwoniący pieniądze na nieprzemyślane projekty, które są poprawiane zaraz po pośpiesznym ich oddaniu, na szalonych urzędników realizujących z naszych podatków swe abstrakcyjne wizje, na wielokrotne poprawianie nieprzemyślanych inwestycji, na samorząd skłócony ze wszystkimi sąsiadami, na władze wspierane przez nielubiących lokalnej demokracji polityków PiS z Warszawy, na prezydenta, który woli marzenia o autobusach bez kierowców i hyperloopie zamiast zapewnienia nam komfortowych połączeń autobusowych we wszystkich dzielnicach i dróg bez dziur w całym mieście – przekazał kandydat Koalicji Obywatelskiej na urząd prezydenta Jaworzna. Paweł Bańkowski dodaje również, że wkrótce przedstawi swój szczegółowy program wyborczy. PRZECZYTAJ KONIECZNIE: Paweł Silbert czy Paweł Bańkowski? Według sondażu ten pierwszy Artykuł „Powód do dumy” czy „Czas na zmianę”? Kandydaci zaprezentowali swoje hasła pochodzi z serwisu Twoje Zagłębie.

Pełna treść wiadomości na: twojezaglebie.pl/?p=36243
twojezaglebie.pl, Źródło artykułu: twojezaglebie.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Jaworzno - miasto na prawach powiatu w województwie śląskim, zajmujące powierzchnię 152,59 km kw.

  Atrakcje turystyczne stanowią: rezerwaty przyrody (Dolina Żabnika i Rezerwat Sasanek), sześć szlaków turystycznych pieszych (czerwony – okrężny, zielony – przelotowy międzymiejski, niebieski – północno – wschodni przelotowy miejski, żółty – siedziba PTTK o/Jaworzno oraz szlak czarny – dochodzący do źródła wody siarczanej), liczne szlaki rowerowe o łącznej długości ponad 270 km, Zalew Sosina, Rynek Główny o oryginalnym, trójkątnym kształcie, XVII - wieczna Studnia w Jeleniu, Muzeum Miasta Jaworzna, zespół willowo – parkowy z XIX wieku powszechnie znany jako Pałac w Jaworznie, a także pozostałości Centralnego Obozu Pracy.

  Główną gałąź gospodarki regionu stanowi handel detaliczny i prężnie rozwijający się okręg  przemysłowy. Na terenie miasta działa także Zakład Górniczy "Sobieski".

  Komunikację z miastem umożliwiają: autostrada A4, droga ekspresowa S1 oraz droga krajowa 79.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola