Belka
Środa, 23 Stycznia 2019   imieniny: Maria, Ildefons, Rajmund
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Przedsiębiorcze Jaworzno - szkolenia i konkurs

 
Projekt Jaworznickiej Izby Gospodarczej „Przedsiębiorcze Jaworzno 2018” odbywa się w dwóch obszarach Pierwszy to część szkoleniowa, która ma za zadanie wymianę doświadczeń między pokoleniami oraz pomoc w budowaniu przedsiębiorczego myślenia wśród najlepszych uczniów klas szkół średnich. W poniedziałek 17 września rozpoczęła się seria szkoleń w I LO im. Tadeusza Kościuszki w Jaworznie, na których trener, doradca zawodowy Anna Piętoń prezentowała metody pozwalające na przygotowanie się do pracy w zespole oraz na odkrycie swoich mocnych stron. Drugi obszar to konkurs dla przedsiębiorców. W tym roku Izba Gospodarcza chce wyróżnić i pokazać najlepsze jaworznickie firmy. W kategoriach Firma Roku, Najlepsza firma usługowa i najlepsza firma produkcyjna. Jeśli ktoś z Państwa chce zgłosić swoją firmę do konkursu prosimy o kontakt pod numerem telefonu 601 750 128, na adres email zarzad malpka jig.jaw.pl lub przez stronę facebook Jaworznickiej Izby Gospodarczej.

 


dlaCiebietv
 
Data pliku video: 2018-09-19, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Jaworzno - miasto na prawach powiatu w województwie śląskim, zajmujące powierzchnię 152,59 km kw.

  Atrakcje turystyczne stanowią: rezerwaty przyrody (Dolina Żabnika i Rezerwat Sasanek), sześć szlaków turystycznych pieszych (czerwony – okrężny, zielony – przelotowy międzymiejski, niebieski – północno – wschodni przelotowy miejski, żółty – siedziba PTTK o/Jaworzno oraz szlak czarny – dochodzący do źródła wody siarczanej), liczne szlaki rowerowe o łącznej długości ponad 270 km, Zalew Sosina, Rynek Główny o oryginalnym, trójkątnym kształcie, XVII - wieczna Studnia w Jeleniu, Muzeum Miasta Jaworzna, zespół willowo – parkowy z XIX wieku powszechnie znany jako Pałac w Jaworznie, a także pozostałości Centralnego Obozu Pracy.

  Główną gałąź gospodarki regionu stanowi handel detaliczny i prężnie rozwijający się okręg  przemysłowy. Na terenie miasta działa także Zakład Górniczy "Sobieski".

  Komunikację z miastem umożliwiają: autostrada A4, droga ekspresowa S1 oraz droga krajowa 79.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola