Belka
Środa, 23 Stycznia 2019   imieniny: Maria, Ildefons, Rajmund
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Rewolucyjna aplikacja PKM Jaworzno!

Data publikacji: 2018-09-06, Data modyfikacji: 2018-09-09
A A AWydrukDrukuj  
 
Prezes PKM ogłosił właśnie, że zakończył się proces certyfikowania i sprawdzania aplikacji PKM Jaworzno i od teraz można sobie zainstalować apkę, dzięki której nie tylko możemy zapłacić za przejazd, dowiedzieć się, kiedy przyjedzie autobus, ale jest ona również „nosicielem” biletu rocznego i pozostałych biletów okresowych. Już nie będzie potrzebna plastikowa karta miejska — wystarczy smartfon z zainstalowaną aplikacją… Łał. Podoba nam się to. Właśnie sobie zainstalowaliśmy. Aplikacja w sklepie Apple i Googla opisana jest tak: „Oficjalna aplikacja mobilna Przedsiębiorstwa Komunikacji Miejskiej w Jaworznie, za pomocą której kupować może wszystkie dostępne w cenniku opłat bilety. Dostępne są zarówno bilety jednorazowe, czasowe, jak i długookresowe. Dzięki niej zakup popularnego biletu rocznego nie wymaga już posiadania Jaworznickiej Karty Miejskiej. Ciekawą funkcją są przekazywane użytkownikom na żywo komunikaty o zmianach w organizacji transportu zbiorowego w mieście. Aplikacja zintegrowana jest także z systemem dynamicznej informacji pasażerskiej KiedyPrzyjedzie.pl.„    

Pełna treść wiadomości na: jaworzno.pl/?p=9345
jaworzno.pl, Źródło artykułu: jaworzno.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Jaworzno - miasto na prawach powiatu w województwie śląskim, zajmujące powierzchnię 152,59 km kw.

  Atrakcje turystyczne stanowią: rezerwaty przyrody (Dolina Żabnika i Rezerwat Sasanek), sześć szlaków turystycznych pieszych (czerwony – okrężny, zielony – przelotowy międzymiejski, niebieski – północno – wschodni przelotowy miejski, żółty – siedziba PTTK o/Jaworzno oraz szlak czarny – dochodzący do źródła wody siarczanej), liczne szlaki rowerowe o łącznej długości ponad 270 km, Zalew Sosina, Rynek Główny o oryginalnym, trójkątnym kształcie, XVII - wieczna Studnia w Jeleniu, Muzeum Miasta Jaworzna, zespół willowo – parkowy z XIX wieku powszechnie znany jako Pałac w Jaworznie, a także pozostałości Centralnego Obozu Pracy.

  Główną gałąź gospodarki regionu stanowi handel detaliczny i prężnie rozwijający się okręg  przemysłowy. Na terenie miasta działa także Zakład Górniczy "Sobieski".

  Komunikację z miastem umożliwiają: autostrada A4, droga ekspresowa S1 oraz droga krajowa 79.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola