Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Rowerowy zawrót głowy!

Data publikacji: 2018-07-27, Data modyfikacji: 2018-07-28
A A AWydrukDrukuj  
 
Lato sprzyja wypadom rowerowym, a grupy rowerzystów działające w naszym mieście dbają o ciekawe wydarzenia. Można jeździć po mieście odkrywając jego uroki lub dołączyć do wypadu za miasto. Team Jaworzno po raz kolejny organizuje night biking, po polsku jest to po prostu nocny przejazd rowerowy. Rowerzyści tworzą razem doborowe towarzystwo, więc atrakcji podczas przejazdu na pewno nie zabraknie. Szpaler kolarzy ruszy z rynku o godzinie 21, a zapisy rozpoczną się pół godziny wcześniej. Kolejną bardzo ciekawą propozycją dla miłośników dwóch kółek jest wycieczka na różę wiatrów zwieńczona pięknym zachodem słońca na Pustyni Błędowskiej. Celem wycieczki jest również zacieśnianie więzi, a także propagowanie sportowego stylu życia. Niepokonani Jaworzno wraz z przyjaciółmi wyjadą z jaworznickiego rynku w sobotę o godzinie 18. Trzeci wyjazd skierowany został dla rannych ptaszków. W niedzielny poranek o godzinie 7 to  Stowarzyszenie Cztery Pory roku opanuje rynek, aby wspólnie wybrać się do swoich przyjaciół z Bytomia. Jednak na tym cel podróży się nie kończy! Po połączeniu wspólnych sił wybiorą się razem na Rajzę Leśną.

Pełna treść wiadomości na: jaworzno.pl/?p=8685
jaworzno.pl, Źródło artykułu: jaworzno.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Jaworzno - miasto na prawach powiatu w województwie śląskim, zajmujące powierzchnię 152,59 km kw.

  Atrakcje turystyczne stanowią: rezerwaty przyrody (Dolina Żabnika i Rezerwat Sasanek), sześć szlaków turystycznych pieszych (czerwony – okrężny, zielony – przelotowy międzymiejski, niebieski – północno – wschodni przelotowy miejski, żółty – siedziba PTTK o/Jaworzno oraz szlak czarny – dochodzący do źródła wody siarczanej), liczne szlaki rowerowe o łącznej długości ponad 270 km, Zalew Sosina, Rynek Główny o oryginalnym, trójkątnym kształcie, XVII - wieczna Studnia w Jeleniu, Muzeum Miasta Jaworzna, zespół willowo – parkowy z XIX wieku powszechnie znany jako Pałac w Jaworznie, a także pozostałości Centralnego Obozu Pracy.

  Główną gałąź gospodarki regionu stanowi handel detaliczny i prężnie rozwijający się okręg  przemysłowy. Na terenie miasta działa także Zakład Górniczy "Sobieski".

  Komunikację z miastem umożliwiają: autostrada A4, droga ekspresowa S1 oraz droga krajowa 79.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola