Belka
Piątek, 18 Stycznia 2019   imieniny: Piotr, Małgorzata
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Rusza druga edycja bezpłatnych szkoleń

Data publikacji: 2019-01-03, Data modyfikacji: 2019-01-05
A A AWydrukDrukuj  
 
Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie we współpracy ze Stowarzyszeniem Katolickim „Przyjaźń Jaworznicka” zapraszają na II edycję bezpłatnych szkoleń pn. „E-kompetencje cyfrowe”. Jeśli jesteś zainteresowany/a udziałem w szkoleniach, w których możesz rozwinąć swoje umiejętności korzystania z e-usług publicznych i komercyjnych, wszechstronnie i aktywnie korzystać z nowych technologii w życiu codziennym to zgłoś się do nas już teraz i weź udział w projekcie. Projekt zakłada przeszkolenie uczestników w 7 modułach tematycznych: 1. Rodzic w Internecie, 2. Rolnik w sieci, 3. Działam w sieciach społecznościowych, 4. Tworzę własną stronę internetową/blog, 5. Kultura w sieci, 6. Moje finanse i transakcje w sieci , 7. Mój biznes w sieci. Szkolenia odbywać się będą od poniedziałku do piątku w ścisłym centrum Jaworzna. Przewidzianych jest 6 spotkań po 2 godziny zegarowe = 12h Podczas przerw będzie można skorzystać z bezpłatnego cateringu. Na zakończenie szkolenia uczestnik otrzyma certyfikat oraz gadżety Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel 32 6181915/19 lub poprzez email: ekompetencjecyfrowe@gmail.com Regulamin, formularz zgłoszeniowy oraz zakres modułów dostępny jest pod adresem: http://jaworzno.praca.gov.pl/-/8015810-zdobadz-kompetencje-… Poniżej przedstawiamy najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotycząc projektuKto może uczestniczyć w projekcie? Uczestnikami szkoleń mogą być osoby w wieku+25 (pracujące lub bezrobotne, zarejestrowane w PUP) oraz zamieszkujące miasto Jaworzno.Jak będzie przebiegać rekrutacja do projektu? Aby wziąć udział w projekcie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i złożyć go w Powiatowym Urzędzie Pracy ul.Północna 9b (I piętro, pok.119/115 w godz. 12:00-15:00) Formularze będą przyjmowane do 15 stycznia 2019r. O przyjęciu do projektu będzie decydowała kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc ograniczona.Czy uczestnictwo w projekcie jest odpłatne? Uczestnictwo w projekcie jest bezpłatne!Czy można brać udział we wszystkich modułach tematycznych? Uczestnik projektu może wybrać tylko 1 moduł tematycznyKiedy i gdzie będą odbywać się szkolenia? Szkolenia odbywać się będą od poniedziałku do piątku w ścisłym centrum Jaworzna. Przewidzianych jest 6 spotkań po 2 godziny zegarowe = 12h Jeśli nie możesz złożyć wniosku osobiście lub masz problem z wypełnieniem formularza napisz lub zadzwoń a my skontaktujemy się z Tobą i pomożemy rozwiązać problem! IPRA

Pełna treść wiadomości na: jaworzno.pl/?p=10167
jaworzno.pl, Źródło artykułu: jaworzno.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Jaworzno - miasto na prawach powiatu w województwie śląskim, zajmujące powierzchnię 152,59 km kw.

  Atrakcje turystyczne stanowią: rezerwaty przyrody (Dolina Żabnika i Rezerwat Sasanek), sześć szlaków turystycznych pieszych (czerwony – okrężny, zielony – przelotowy międzymiejski, niebieski – północno – wschodni przelotowy miejski, żółty – siedziba PTTK o/Jaworzno oraz szlak czarny – dochodzący do źródła wody siarczanej), liczne szlaki rowerowe o łącznej długości ponad 270 km, Zalew Sosina, Rynek Główny o oryginalnym, trójkątnym kształcie, XVII - wieczna Studnia w Jeleniu, Muzeum Miasta Jaworzna, zespół willowo – parkowy z XIX wieku powszechnie znany jako Pałac w Jaworznie, a także pozostałości Centralnego Obozu Pracy.

  Główną gałąź gospodarki regionu stanowi handel detaliczny i prężnie rozwijający się okręg  przemysłowy. Na terenie miasta działa także Zakład Górniczy "Sobieski".

  Komunikację z miastem umożliwiają: autostrada A4, droga ekspresowa S1 oraz droga krajowa 79.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola