Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Stowarzyszenie „Jaworzno to My” - koncert charytatywny

 
Pomaganie jest fajne, ale niektórzy nadal się o tym nie przekonali, a można było. Stowarzyszenie „Jaworzno to My” zorganizowało III Koncert Charytatywny na rzecz Domu Dziecka w Jaworznie. Jaworzno to My czyli na dobrą sprawę to kto? Koncert odbył się 20 maja w MDK. Był najzupełniej darmowy, ale zbierano do puszek na cel szczytny – na wakacje dla wychowanków Powiatowej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Jaworznie. Z pewnością dobrze jest, gdy ma się wsparcie i nie jest się pozostawionym samemu sobie. W koncercie zaprezentowało się 12 tzw. podmiotów wykonawczych, czy ok. 35 wokalistów, wszyscy z Jaworzna. Wśród nich dwie wokalistki i dwa zespoły nagrodzone w Konkursie „Future Stars” zorganizowanym przez Stowarzyszenie „Jaworzno to My”. Muzykowanie z myślą o ważnym celu, któremu ono służy, jest nie tylko pożyteczne jest też bardzo miłe. Stowarzyszenie „Jaworzno to My” tworzą sami wolontariusze na schwał. Jak nam powiedziano zamierzają się zmierzyć z JBO. Czekamy na efekty.

 


dlaCiebietv
 
Data pliku video: 2018-05-21, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Jaworzno - miasto na prawach powiatu w województwie śląskim, zajmujące powierzchnię 152,59 km kw.

  Atrakcje turystyczne stanowią: rezerwaty przyrody (Dolina Żabnika i Rezerwat Sasanek), sześć szlaków turystycznych pieszych (czerwony – okrężny, zielony – przelotowy międzymiejski, niebieski – północno – wschodni przelotowy miejski, żółty – siedziba PTTK o/Jaworzno oraz szlak czarny – dochodzący do źródła wody siarczanej), liczne szlaki rowerowe o łącznej długości ponad 270 km, Zalew Sosina, Rynek Główny o oryginalnym, trójkątnym kształcie, XVII - wieczna Studnia w Jeleniu, Muzeum Miasta Jaworzna, zespół willowo – parkowy z XIX wieku powszechnie znany jako Pałac w Jaworznie, a także pozostałości Centralnego Obozu Pracy.

  Główną gałąź gospodarki regionu stanowi handel detaliczny i prężnie rozwijający się okręg  przemysłowy. Na terenie miasta działa także Zakład Górniczy "Sobieski".

  Komunikację z miastem umożliwiają: autostrada A4, droga ekspresowa S1 oraz droga krajowa 79.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola