Belka
Piątek, 18 Stycznia 2019   imieniny: Piotr, Małgorzata
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Tragiczny finał poszukiwań zaginionej kobiety

Data publikacji: 2019-01-10, Data modyfikacji: 2019-01-10
A A AWydrukDrukuj  
 
Poszukiwania zaginionej 82-latki z Jaworzna zostały zakończone. Zespół do spraw poszukiwań znalazł ciało kobiety. Policja w Jaworznie od 7 stycznia prowadziła poszukiwania 82-letniej mieszkanki miasta, która w godzinach popołudniowych wyszła z domu, a następnie nie wróciła do domu i nie kontaktowała się z bliskimi. Zaginiona kobieta mieszkała w dzielnicy Jaworzna – Jeleniu i cierpiała na zaniki pamięci. Policja niezwłocznie podjęła działania poszukiwawcze, ze względu na problemy zdrowotne kobiety oraz złe warunki atmosferyczne. W działania zaangażowali się funkcjonariusze policji, strażacy z PSP i OSP oraz ochotnicy. Niestety, działania te zakończyły się następnego dnia. Na odkrytym terenie znaleziono ciało kobiety. Na polecenie prokuratora ciało zostało zabezpieczone do wykonania czynności przez biegłego lekarza sądowego, który ustali przyczyny zgonu. Artykuł Tragiczny finał poszukiwań zaginionej kobiety pochodzi z serwisu Twoje Zagłębie.

Pełna treść wiadomości na: twojezaglebie.pl/?p=41183
twojezaglebie.pl, Źródło artykułu: twojezaglebie.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Jaworzno - miasto na prawach powiatu w województwie śląskim, zajmujące powierzchnię 152,59 km kw.

  Atrakcje turystyczne stanowią: rezerwaty przyrody (Dolina Żabnika i Rezerwat Sasanek), sześć szlaków turystycznych pieszych (czerwony – okrężny, zielony – przelotowy międzymiejski, niebieski – północno – wschodni przelotowy miejski, żółty – siedziba PTTK o/Jaworzno oraz szlak czarny – dochodzący do źródła wody siarczanej), liczne szlaki rowerowe o łącznej długości ponad 270 km, Zalew Sosina, Rynek Główny o oryginalnym, trójkątnym kształcie, XVII - wieczna Studnia w Jeleniu, Muzeum Miasta Jaworzna, zespół willowo – parkowy z XIX wieku powszechnie znany jako Pałac w Jaworznie, a także pozostałości Centralnego Obozu Pracy.

  Główną gałąź gospodarki regionu stanowi handel detaliczny i prężnie rozwijający się okręg  przemysłowy. Na terenie miasta działa także Zakład Górniczy "Sobieski".

  Komunikację z miastem umożliwiają: autostrada A4, droga ekspresowa S1 oraz droga krajowa 79.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola