Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Trenerzy Satori Jaworzno mistrzami Judo!

Data publikacji: 2018-08-31, Data modyfikacji: 2018-08-31
A A AWydrukDrukuj  
 
Trenerzy Szymon Władyka, Bartosz Machna oraz Łukasz Proksa na co dzień szkoleniowcy i zawodnicy Klubu Sportów Walki Satori Jaworzno zajmującym się szkoleniem w samoobronie i walce sportowej zdobywają kolejne stopnie mistrzowskie Dan w Judo. Jaworznianie będący wielokrotnymi medalistami Mistrzostw i Pucharu Polski w Judo ostatni rok przeznaczyli na przygotowania i przystąpienie do egzaminów na wyższe stopnie wtajemniczenia Dan w Judo, które odbyły się w klubie TS Wisła Kraków i składały z dwóch części. Pierwsza to prezentacja układu Nage-No-Kata czyli technik rzutów podzielonych na pięć grup w tym: ręczne, biodrowe, nożne, z upadkiem na plecy oraz z upadkiem na bok. Druga część egzaminu to prezentacja Kaeshi (kombinacji) i Renroku (kontrataków) z wszystkich technik ze stopni uczniowskich 7-1Kyu, w tym technik dźwigni, duszeń i trzymań w parterze. Zarówno poziom zaprezentowanych technik jak i postawa na macie jaworznickich trenerów została bardzo wysoko oceniona przez komisje i egzaminy zakończyły wynikiem pozytywnym. Szymon Władyka zdobył stopień Shodan (1Dan) natomiast Bartosz Machna i Łukasz Proksa stopnie Nidan (2Dan). Jaworznianie otrzymali certyfikaty Polskiego Związku Judo potwierdzające uzyskane stopnie wtajemniczenia, które honorowane są przez organizacje sportowe na całym świecie.   Sukcesy trenerów: Szymona Władyki, Bartosza Machny oraz Łukasza Proksy z pewnością będą zachętą i motywacją dla młodych ludzi do treningów, podczas których mogą w koleżeńskie atmosferze podnosić swoją sprawność fizyczną oraz umiejętności w samoobronie i walce sportowej. Jak zgodnie twierdzą szkoleniowcy: „Chcąc wymagać od innych, należy przede wszystkim wymagać od siebie. Podnoszenie umiejętności oraz kompetencji musi odbywać się zarówno na poziomie zawodniczym jak i trenerskim. Jest to jedyny sposób aby szkolenie w klubie sportowym było efektywne a jego uczestnicy stale się rozwijali. Nie ma innej drogi aby osiągać wyznaczone cele i móc rywalizować z najlepszym”. Obecnie trenerzy oraz zawodnicy jaworznickiego klubu przygotowują się do wrześniowych startów w Pucharze Polski w Ju-jitsu i Judo a także wyjazdu do Aten i rywalizacji w Pucharze Świata Juniorów Młodszych w Ju-jitsu. Wszystkich chętnych zapraszamy do otwarcia sezonu w Klubie Sportów Walki „Satori” Jaworzno, które odbędzie się już 05 września w hali sportowej przy Szkole Podstawowej Nr 6 w Jaworznie. Treningi prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę szkoleniową odbywają się w grupach wiekowych dla przedszkolaków, dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Życzymy wytrwałości na macie i czekamy na kolejnych mistrzów Ju-jitsu i Judo. Informacje o zapisach: www.facebook.com/jujitsu.satori.jaw, www.jujitsu.satori.jaw.pl, tel. 502 138 185.

Pełna treść wiadomości na: jaworzno.pl/?p=9171
jaworzno.pl, Źródło artykułu: jaworzno.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Jaworzno - miasto na prawach powiatu w województwie śląskim, zajmujące powierzchnię 152,59 km kw.

  Atrakcje turystyczne stanowią: rezerwaty przyrody (Dolina Żabnika i Rezerwat Sasanek), sześć szlaków turystycznych pieszych (czerwony – okrężny, zielony – przelotowy międzymiejski, niebieski – północno – wschodni przelotowy miejski, żółty – siedziba PTTK o/Jaworzno oraz szlak czarny – dochodzący do źródła wody siarczanej), liczne szlaki rowerowe o łącznej długości ponad 270 km, Zalew Sosina, Rynek Główny o oryginalnym, trójkątnym kształcie, XVII - wieczna Studnia w Jeleniu, Muzeum Miasta Jaworzna, zespół willowo – parkowy z XIX wieku powszechnie znany jako Pałac w Jaworznie, a także pozostałości Centralnego Obozu Pracy.

  Główną gałąź gospodarki regionu stanowi handel detaliczny i prężnie rozwijający się okręg  przemysłowy. Na terenie miasta działa także Zakład Górniczy "Sobieski".

  Komunikację z miastem umożliwiają: autostrada A4, droga ekspresowa S1 oraz droga krajowa 79.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola