Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Winda nie działa przez wandalski wybryk

Data publikacji: 2018-08-03, Data modyfikacji: 2018-08-06
A A AWydrukDrukuj  
 
Winda przy kładce na ul. Chopina od kilku dni nie działa. Przyczyną awarii był wandalski wybryk czterech osób, które korzystały z urządzenia w ubiegły weekend. Nagranie z monitoringu zostało zabezpieczone i przekazane odpowiednim służbom.  Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę. Z windy korzystała grupa czterech osób, które tuż po wejściu do szybu zaczęły podskakiwać. Wtedy zadziałały urządzenia zabezpieczające windy i spowodowały jej zatrzymanie. Ponieważ po zablokowaniu windy nie było możliwości jej ponownego uruchomienia, uwięzieni w windzie wezwali pomoc naciskając przeznaczony do tego guzik. Ponieważ najbliższy konserwator windy mieszka w Dąbrowie Górniczej, czas interwencji wynosi około godziny. Zniecierpliwieni młodzieńcy postanowili szukać ratunku u służb miejskich i wezwali Straż Pożarną, która uwolniła uwięzionych z windy, jednak podczas działań zostały uszkodzone drzwi kabiny. Teraz winda wymaga remontu. Firma odpowiadająca za konserwację urządzenia jest w trakcie działań. Winda wymaga remontu, więc do odwołania pozostaje nieczynna.   Cały przebieg zdarzenia (wraz z sylwetkami osób korzystających z windy w nienależyty sposób) został zarejestrowany przez monitoring i zabezpieczony przez Straż Miejską, w celu przekazania Policji.

Pełna treść wiadomości na: jaworzno.pl/?p=8861
jaworzno.pl, Źródło artykułu: jaworzno.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Jaworzno - miasto na prawach powiatu w województwie śląskim, zajmujące powierzchnię 152,59 km kw.

  Atrakcje turystyczne stanowią: rezerwaty przyrody (Dolina Żabnika i Rezerwat Sasanek), sześć szlaków turystycznych pieszych (czerwony – okrężny, zielony – przelotowy międzymiejski, niebieski – północno – wschodni przelotowy miejski, żółty – siedziba PTTK o/Jaworzno oraz szlak czarny – dochodzący do źródła wody siarczanej), liczne szlaki rowerowe o łącznej długości ponad 270 km, Zalew Sosina, Rynek Główny o oryginalnym, trójkątnym kształcie, XVII - wieczna Studnia w Jeleniu, Muzeum Miasta Jaworzna, zespół willowo – parkowy z XIX wieku powszechnie znany jako Pałac w Jaworznie, a także pozostałości Centralnego Obozu Pracy.

  Główną gałąź gospodarki regionu stanowi handel detaliczny i prężnie rozwijający się okręg  przemysłowy. Na terenie miasta działa także Zakład Górniczy "Sobieski".

  Komunikację z miastem umożliwiają: autostrada A4, droga ekspresowa S1 oraz droga krajowa 79.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola