Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wodociągi Jaworzno likwidują kasy

 
Od stycznia przyszłego roku za wodę i ścieki nie zapłacimy już w kasie wodociągów. Jak poinformował jaw.pl rzecznik prasowy Wodociągów Jaworzno sp. z o.o., Sławomir Grucel przyczyną zmian jest aspekt ekonomiczny. Coraz mniej mieszkańców odwiedza siedzibę tej instytucji w celu opłacenia faktur. Jednocześnie rzecznik dodał, że regulowanie rachunków bez dodatkowych opłat nadal będzie możliwe w siedzibach Banku Spółdzielczego przy ul. Stojałowskiego 10 i przy ul. Grunwaldzkiej 54. Mieszkańcy mogą również założyć profil na platformie Internetowego Biura Obsługi Klienta – e-BOK aby otrzymywać faktury drogą mailową. Wówczas Wodociągi Jaworzno gwarantują obniżenie opłaty za rozliczenie stawki z 2,33 gr na złotówkę brutto. Dostęp do Internetowego Biura Obsługi klienta e-BOK możliwy jest poprzez stronę główną wodociągi.jaworzno.pl zakładka e-BOK. Po uzupełnieniu formularza zgłoszeniowego na podany adres mailowy zostanie wysłana wiadomość zawierająca login i hasło. Login to indywidualny pięciocyfrowy numer klienta, zas hasło, automatycznie wygenerowany przez system ciąg znaków, który należało będzie później zmienić.. Zapytaliśmy naszego rozmówcę co stanie się z pracownicami kas po ich zamknięciu. Sławomir Grucel zapewnił, że dostaną one po prostu inne obowiązki. Dorsz

 


dlaCiebietv
 
Data pliku video: 2018-11-22, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Jaworzno - miasto na prawach powiatu w województwie śląskim, zajmujące powierzchnię 152,59 km kw.

  Atrakcje turystyczne stanowią: rezerwaty przyrody (Dolina Żabnika i Rezerwat Sasanek), sześć szlaków turystycznych pieszych (czerwony – okrężny, zielony – przelotowy międzymiejski, niebieski – północno – wschodni przelotowy miejski, żółty – siedziba PTTK o/Jaworzno oraz szlak czarny – dochodzący do źródła wody siarczanej), liczne szlaki rowerowe o łącznej długości ponad 270 km, Zalew Sosina, Rynek Główny o oryginalnym, trójkątnym kształcie, XVII - wieczna Studnia w Jeleniu, Muzeum Miasta Jaworzna, zespół willowo – parkowy z XIX wieku powszechnie znany jako Pałac w Jaworznie, a także pozostałości Centralnego Obozu Pracy.

  Główną gałąź gospodarki regionu stanowi handel detaliczny i prężnie rozwijający się okręg  przemysłowy. Na terenie miasta działa także Zakład Górniczy "Sobieski".

  Komunikację z miastem umożliwiają: autostrada A4, droga ekspresowa S1 oraz droga krajowa 79.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola