Belka
Środa, 23 Stycznia 2019   imieniny: Maria, Ildefons, Rajmund
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wspólnie zadbajmy o nasze lasy

Data publikacji: 2018-08-17, Data modyfikacji: 2018-08-20
A A AWydrukDrukuj  
 
W całej Polsce prowadzona jest akcja #ZABIERZ5ZLASU , której ideą jest zebranie z lasu przynajmniej 5 odpadów i wyrzucenie ich do śmieci. Plusem projektu jest to, że można w nim wziąć udział praktycznie w każdej chwili – podczas przypadkowego lub planowanego spaceru po lesie bądź podczas wycieczki rowerowej.  Często jesteśmy świadkami efektów zaśmiecania lasów przez niektórych mieszkańców – wielu z nich wciąż zostawia gdzie popadnie opakowania z jedzenia i picia lub urządza sobie w lesie dzikie śmietnisko. A my, będąc na spacerze, możemy coś zrobić dla natury – zebrać przynajmniej 5 odpadków i wyrzucić tam, gdzie powinny się znaleźć, czyli do kubła na śmieci. Warto udokumentować naszą pracę, zamieścić zdjęcie w mediach społecznościowych i otagować je hashtagiem #Zabierz5ZLasu, a następnie oznaczyć osoby, które zachęcacie do podobnych proekologicznych zachowań. Podsumowując: W czasie wyprawy do lasu zbieramy przynajmniej 5 odpadów Robimy im zdjęcie, które wrzucamy na FB lub IG Zdjęcie oznaczamy hashtagiem #Zabierz5ZLasu Nominujemy 5 osób, które zachęcamy do udziału w akcji  Nominowani mają 72 godziny na wykonanie zadania     Warto spróbować, szczególnie że czasem można trafić na ciekawe odpady….

Pełna treść wiadomości na: jaworzno.pl/?p=9015
jaworzno.pl, Źródło artykułu: jaworzno.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Jaworzno - miasto na prawach powiatu w województwie śląskim, zajmujące powierzchnię 152,59 km kw.

  Atrakcje turystyczne stanowią: rezerwaty przyrody (Dolina Żabnika i Rezerwat Sasanek), sześć szlaków turystycznych pieszych (czerwony – okrężny, zielony – przelotowy międzymiejski, niebieski – północno – wschodni przelotowy miejski, żółty – siedziba PTTK o/Jaworzno oraz szlak czarny – dochodzący do źródła wody siarczanej), liczne szlaki rowerowe o łącznej długości ponad 270 km, Zalew Sosina, Rynek Główny o oryginalnym, trójkątnym kształcie, XVII - wieczna Studnia w Jeleniu, Muzeum Miasta Jaworzna, zespół willowo – parkowy z XIX wieku powszechnie znany jako Pałac w Jaworznie, a także pozostałości Centralnego Obozu Pracy.

  Główną gałąź gospodarki regionu stanowi handel detaliczny i prężnie rozwijający się okręg  przemysłowy. Na terenie miasta działa także Zakład Górniczy "Sobieski".

  Komunikację z miastem umożliwiają: autostrada A4, droga ekspresowa S1 oraz droga krajowa 79.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola