Belka
Środa, 23 Stycznia 2019   imieniny: Maria, Ildefons, Rajmund
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zakończenie oceny merytorycznej w JBO 2019

Data publikacji: 2018-09-05, Data modyfikacji: 2018-09-06
A A AWydrukDrukuj  
 
Zakończyła się ocena wniosków w 6. edycji budżetu obywatelskiego. Pod głosowanie poddane zostaną te, które przeszły pozytywnie ocenę formalną oraz merytoryczną. Poniżej publikujemy wykaz wszystkich wniosków wraz z ich końcową oceną. Przypominamy, że głosowanie na zadania, które mają szansę realizacji w 2019 r. rozpoczyna się 14 września i potrwa do 28 września br. Karty do głosowania dostępne będą w wersji „papierowej” (w punktach konsultacyjnych) oraz „do pobrania” na stronie www.jbo.jaworzno.pl. Można wybrać także głosowanie za pośrednictwem panela do głosowania umieszczonego na www.jbo.jaworzno.pl. Obie formy głosowania (papierowa i elektroniczna) rozpoczną się od 14 września. Ważne, aby zdecydować się na jedną formę oddania głosów. W przeciwnym razie głosowanie będzie nieważne. W tym roku także można głosować na zadania dzielnicowe i ogólnomiejskie – czyli mamy do wykorzystania 2 głosy. Do pobrania: Wykaz wniosków JBO 2019 – zestawienie. Info: UM

Pełna treść wiadomości na: jaworzno.pl/?p=9312
jaworzno.pl, Źródło artykułu: jaworzno.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Jaworzno - miasto na prawach powiatu w województwie śląskim, zajmujące powierzchnię 152,59 km kw.

  Atrakcje turystyczne stanowią: rezerwaty przyrody (Dolina Żabnika i Rezerwat Sasanek), sześć szlaków turystycznych pieszych (czerwony – okrężny, zielony – przelotowy międzymiejski, niebieski – północno – wschodni przelotowy miejski, żółty – siedziba PTTK o/Jaworzno oraz szlak czarny – dochodzący do źródła wody siarczanej), liczne szlaki rowerowe o łącznej długości ponad 270 km, Zalew Sosina, Rynek Główny o oryginalnym, trójkątnym kształcie, XVII - wieczna Studnia w Jeleniu, Muzeum Miasta Jaworzna, zespół willowo – parkowy z XIX wieku powszechnie znany jako Pałac w Jaworznie, a także pozostałości Centralnego Obozu Pracy.

  Główną gałąź gospodarki regionu stanowi handel detaliczny i prężnie rozwijający się okręg  przemysłowy. Na terenie miasta działa także Zakład Górniczy "Sobieski".

  Komunikację z miastem umożliwiają: autostrada A4, droga ekspresowa S1 oraz droga krajowa 79.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola