Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zbliża się Jesienny Festiwal Kobiecości

Data publikacji: 2018-10-03, Data modyfikacji: 2018-10-04
A A AWydrukDrukuj  
 
W najbliższy piątek,  października, w Miejskiej Bibliotece Publicznej, odbędzie się Jesienny Festiwal Kobiecości. Wydarzenie ma na celu promocję zdrowego stylu życia oraz wskazanie możliwości radzenia sobie z codziennymi kryzysami.   Poprzez wystąpienia specjalistów, Festiwal będzie inspirować kobiety do szeroko pojętej profilaktyki zdrowia fizycznego i psychicznego a także ochrony w sytuacjach zagrożenia. Pierwszy dzień festiwalu to ogólnodostępne wykłady, które przeprowadzone zostaną w Bibliotece Głównej. W drugim dniu osoby zainteresowane będą miały możliwość bezpłatnego skorzystania z warsztatów w specjalistycznych w gabinetach pomocy psychoterapeutycznej. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.   Osoby korzystające z Facebooka zachęcamy do dołączenia do wydarzenia Jesienny Festiwal Kobiecości. Dzięki temu będą Państwo na bieżąco z informacjami na temat imprezy. 

Pełna treść wiadomości na: jaworzno.pl/?p=9709
jaworzno.pl, Źródło artykułu: jaworzno.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Jaworzno - miasto na prawach powiatu w województwie śląskim, zajmujące powierzchnię 152,59 km kw.

  Atrakcje turystyczne stanowią: rezerwaty przyrody (Dolina Żabnika i Rezerwat Sasanek), sześć szlaków turystycznych pieszych (czerwony – okrężny, zielony – przelotowy międzymiejski, niebieski – północno – wschodni przelotowy miejski, żółty – siedziba PTTK o/Jaworzno oraz szlak czarny – dochodzący do źródła wody siarczanej), liczne szlaki rowerowe o łącznej długości ponad 270 km, Zalew Sosina, Rynek Główny o oryginalnym, trójkątnym kształcie, XVII - wieczna Studnia w Jeleniu, Muzeum Miasta Jaworzna, zespół willowo – parkowy z XIX wieku powszechnie znany jako Pałac w Jaworznie, a także pozostałości Centralnego Obozu Pracy.

  Główną gałąź gospodarki regionu stanowi handel detaliczny i prężnie rozwijający się okręg  przemysłowy. Na terenie miasta działa także Zakład Górniczy "Sobieski".

  Komunikację z miastem umożliwiają: autostrada A4, droga ekspresowa S1 oraz droga krajowa 79.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola