Belka
Środa, 23 Stycznia 2019   imieniny: Maria, Ildefons, Rajmund
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Kolejne powody do dumy w UKS Fair Play Jaworzno

 
W dobrych nastrojach z bilardowych Mistrzostw Europy wracają Dominik Jastrząb i Bogdan Wołkowski. W bilardowej „dziewiątce” swój pierwszy indywidualny medal Mistrzostw Europy Juniorów do lat 17 wywalczył Dominik Jastrząb. Ponadto Dominik do Jaworzna przywiózł srebrny medal Mistrzostw w klasyfikacji drużynowej. Było z kim walczyć o najwyższe laury. Sama impreza trwała ponad dwa tygodnie a rozegranych pojedynków… poza skrupulatnymi kibicami chyba nikt nie był w stanie zliczyć. Zadowolenia z postawy swojego podopiecznego nie kryje Bogdan Wołkowski, trener Dominika, a zarazem asystent trenera Kadry Narodowej. Choć sierpień jest miesiącem wakacyjnym, to przygotowania do kolejnych startów nie ustają. Kiedy i gdzie zagrają zawodnicy UKS Fair Play? Nie od dziś wiadomo, że sukcesy zobowiązują, a z apetytem bywa tak, że rośnie w miarę jedzenia. O sportową przyszłość Dominika możemy być jednak spokojni. Kolejne zwycięstwa faktycznie wydają się kwestią czasu.

 


dlaCiebietv
 
Data pliku video: 2018-08-17, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Jaworzno - miasto na prawach powiatu w województwie śląskim, zajmujące powierzchnię 152,59 km kw.

  Atrakcje turystyczne stanowią: rezerwaty przyrody (Dolina Żabnika i Rezerwat Sasanek), sześć szlaków turystycznych pieszych (czerwony – okrężny, zielony – przelotowy międzymiejski, niebieski – północno – wschodni przelotowy miejski, żółty – siedziba PTTK o/Jaworzno oraz szlak czarny – dochodzący do źródła wody siarczanej), liczne szlaki rowerowe o łącznej długości ponad 270 km, Zalew Sosina, Rynek Główny o oryginalnym, trójkątnym kształcie, XVII - wieczna Studnia w Jeleniu, Muzeum Miasta Jaworzna, zespół willowo – parkowy z XIX wieku powszechnie znany jako Pałac w Jaworznie, a także pozostałości Centralnego Obozu Pracy.

  Główną gałąź gospodarki regionu stanowi handel detaliczny i prężnie rozwijający się okręg  przemysłowy. Na terenie miasta działa także Zakład Górniczy "Sobieski".

  Komunikację z miastem umożliwiają: autostrada A4, droga ekspresowa S1 oraz droga krajowa 79.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola