Belka
Środa, 23 Stycznia 2019   imieniny: Maria, Ildefons, Rajmund
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Nowa sekcja sztuk walki w mieście - Capoeira Camangula

Data publikacji: 2018-08-22, Data modyfikacji: 2018-08-23
A A AWydrukDrukuj  
 
Capoeira to niesamowite połączenie sztuki walk, samoobrony, tańca czy akrobatyki. To również zdrowy tryb życia, a przede wszystkim sport, który pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie. Treningi to świetna zabawa i kreatywny sposób spędzenia wolnego czasu.  Ćwiczyć ją mogą wszyscy – bez względu na wiek, płeć czy kondycję fizyczną.Capoeira da Ci wiele możliwości: – warsztaty i szkolenia – pokazy – obozy sportowe – nowi znajomi z kraju i ze świata – wyjazdy krajowe i zagraniczne – obcowanie z kulturą brazylijską W 1998 roku grupa miłośników tego sportu jako pierwsza zorganizowała na Śląsku warsztaty z brazylijskim mistrzem – Mestre Nem. Został on założycielem oraz koordynatorem grupy Capoeira Camangula. Jego 40-letnie doświadczenie w tej dziedzinie sprawia, że jest on jednym z najdłużej rezydujących mistrzów w Europie! Capoeirę Camangulę prowadzi ponad 40-osobowa kadra instruktorska w blisko 40 sekcjach sportowych na terenie całego kraju. W naszym mieście powstaje właśnie pierwsza taka grupa, do której trwa obecnie nabór. Jeśli jesteście chętni do zapisania się to proponujemy do zapoznania się z poniższymi instukcjami. Czy wieloosobowa rodzina zapłaci taniej? Tak, gdyż przewidywane są zniżki rodzinne. Co zabrać ze zobą na trening? Luźny strój sportowy i butelkę wody. Gdzie odbywają się zajęcia? Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 ul.Matejki 3 Jaworzno Z kim się kontaktować? Bartek Dwojewski ( Polegar ) Tel: 509 233 274  

Pełna treść wiadomości na: jaworzno.pl/?p=9029
jaworzno.pl, Źródło artykułu: jaworzno.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Jaworzno - miasto na prawach powiatu w województwie śląskim, zajmujące powierzchnię 152,59 km kw.

  Atrakcje turystyczne stanowią: rezerwaty przyrody (Dolina Żabnika i Rezerwat Sasanek), sześć szlaków turystycznych pieszych (czerwony – okrężny, zielony – przelotowy międzymiejski, niebieski – północno – wschodni przelotowy miejski, żółty – siedziba PTTK o/Jaworzno oraz szlak czarny – dochodzący do źródła wody siarczanej), liczne szlaki rowerowe o łącznej długości ponad 270 km, Zalew Sosina, Rynek Główny o oryginalnym, trójkątnym kształcie, XVII - wieczna Studnia w Jeleniu, Muzeum Miasta Jaworzna, zespół willowo – parkowy z XIX wieku powszechnie znany jako Pałac w Jaworznie, a także pozostałości Centralnego Obozu Pracy.

  Główną gałąź gospodarki regionu stanowi handel detaliczny i prężnie rozwijający się okręg  przemysłowy. Na terenie miasta działa także Zakład Górniczy "Sobieski".

  Komunikację z miastem umożliwiają: autostrada A4, droga ekspresowa S1 oraz droga krajowa 79.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola