Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Otwarcie parku wodnego

 
Śmiech, krzyk i oczywiście pełno wody. Nie mogło być inaczej na otwarciu parku wodnego na Plantach. Słońce, woda – wakacje jak na Hawajach, brakuje tylko złocistego piasku. Na dzisiejszym otwarciu niezwykłego w Jaworznie miejsca pojawiła się masa ludzi. Biegające wokół nóg dzieciaki, odpoczywający w cieniu rodzice pilnujący swoich pociech, a także seniorzy i włodarze miasta ubrani w hawajskie kwiaty. Na tą specjalną okazję przygotowano wiele atrakcji i konkursów m.in. kręcenia hula-hoop, czy utrzymania się na symulatorze deski surfingowej, a także owocowe przekąski. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Jedni brodzili stopami w wodzie, inni badali atrakcje wodne takie jak armatki, małe wodotryski, kręcące się grzyby tryskające wodą czy kolorowy tunel i prysznice w kształcie kwiatów. To raj dla dzieciaków – jak mówili jaworznianie obecni na otwarciu parku. Ale park wodny to nie tylko miejsce szaleństw. Na jego terenie znajdziemy również wygodne drewniane leżaki, na których można wylegiwać się do woli w promieniach letniego słońca, ładnie zagospodarowany teren zielony, który porastają niewielkie jeszcze krzaczki lawendy i róży, ławeczki, na których można odpocząć i co najważniejsze prysznice i toalety. Zabawa przednia, ale co o tym wszystkim sądzą mieszkańcy Jaworzna? Pytaliśmy dzieci, rodziców, a także seniorów. Mieszkańcy miasta są zachwyceni, a co o tym projekcie sądzi prezydent? Wszystkim obecnym na otwarciu jaworznianom zarówno tym małym, jak i dorosłym park wodny bardzo przypadł do gustu i na pewno jeszcze nie raz z niego skorzystają.

 


dlaCiebietv
 
Data pliku video: 2018-08-10, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Jaworzno - miasto na prawach powiatu w województwie śląskim, zajmujące powierzchnię 152,59 km kw.

  Atrakcje turystyczne stanowią: rezerwaty przyrody (Dolina Żabnika i Rezerwat Sasanek), sześć szlaków turystycznych pieszych (czerwony – okrężny, zielony – przelotowy międzymiejski, niebieski – północno – wschodni przelotowy miejski, żółty – siedziba PTTK o/Jaworzno oraz szlak czarny – dochodzący do źródła wody siarczanej), liczne szlaki rowerowe o łącznej długości ponad 270 km, Zalew Sosina, Rynek Główny o oryginalnym, trójkątnym kształcie, XVII - wieczna Studnia w Jeleniu, Muzeum Miasta Jaworzna, zespół willowo – parkowy z XIX wieku powszechnie znany jako Pałac w Jaworznie, a także pozostałości Centralnego Obozu Pracy.

  Główną gałąź gospodarki regionu stanowi handel detaliczny i prężnie rozwijający się okręg  przemysłowy. Na terenie miasta działa także Zakład Górniczy "Sobieski".

  Komunikację z miastem umożliwiają: autostrada A4, droga ekspresowa S1 oraz droga krajowa 79.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola