Belka
Środa, 23 Stycznia 2019   imieniny: Maria, Ildefons, Rajmund
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Policjant aresztowany pod zarzutem molestowania oraz gwałtu na sześciolatce

Data publikacji: 2018-10-19, Data modyfikacji: 2018-10-21
A A AWydrukDrukuj  
 
29-letni policjant z Jaworzna został aresztowany pod zarzutem molestowania oraz gwałtu na sześcioletniej dziewczynce. Mężczyzna trafił do aresztu, nie przyznaje się do winy. Śledztwo w sprawie seksualnego wykorzystywania 6-letniej dziewczynki trwa od kilku miesięcy. Wszystko miało dziać się w różnych okresach 2016 roku. Pokrzywdzona jest koleżanką córki oskarżonego policjanta. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, mężczyzna miał zastraszać dziewczynkę. Nakaz zatrzymania policjanta z jaworznickiej drogówki wydała Prokuratura Rejonowa w Tychach. Prokuratura ze względu na drastyczny charakter nie ujawnia okoliczności, w jakich doszło do popełnienia przestępstw. – Zostały mu przedstawione zarzuty doprowadzenia sześciolatki do obcowania płciowego, a także dopuszczenia się wobec niej innych czynności seksualnych i prezentowania jej treści pornograficznych. Sąd uwzględnił wniosek o aresztowanie podejrzanego – mówi Monika Stalmach-Ćwikowska z Prokuratury Rejonowej w Tychach. 6-latka została przesłuchana przez sąd w obecności biegłego psychologa. Dodatkowo śledczy zebrali też zeznania kilku świadków. To zdecydowało o zatrzymaniu 29-latka. Sprawa jest w toku. Obecnie podejrzany trafił do aresztu, nie przyznaje się do zarzucanych czynów i odmawia złożenia wyjaśnień. 29-letni funkcjonariusz został zawieszony w czynnościach służbowych, zostało także wszczęte postępowanie dyscyplinarne oraz kroki zmierzające do wydalenia funkcjonariusza ze służby. Artykuł Policjant aresztowany pod zarzutem molestowania oraz gwałtu na sześciolatce pochodzi z serwisu Twoje Zagłębie.

Pełna treść wiadomości na: twojezaglebie.pl/?p=37919
twojezaglebie.pl, Źródło artykułu: twojezaglebie.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Jaworzno - miasto na prawach powiatu w województwie śląskim, zajmujące powierzchnię 152,59 km kw.

  Atrakcje turystyczne stanowią: rezerwaty przyrody (Dolina Żabnika i Rezerwat Sasanek), sześć szlaków turystycznych pieszych (czerwony – okrężny, zielony – przelotowy międzymiejski, niebieski – północno – wschodni przelotowy miejski, żółty – siedziba PTTK o/Jaworzno oraz szlak czarny – dochodzący do źródła wody siarczanej), liczne szlaki rowerowe o łącznej długości ponad 270 km, Zalew Sosina, Rynek Główny o oryginalnym, trójkątnym kształcie, XVII - wieczna Studnia w Jeleniu, Muzeum Miasta Jaworzna, zespół willowo – parkowy z XIX wieku powszechnie znany jako Pałac w Jaworznie, a także pozostałości Centralnego Obozu Pracy.

  Główną gałąź gospodarki regionu stanowi handel detaliczny i prężnie rozwijający się okręg  przemysłowy. Na terenie miasta działa także Zakład Górniczy "Sobieski".

  Komunikację z miastem umożliwiają: autostrada A4, droga ekspresowa S1 oraz droga krajowa 79.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola