Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Sarsa, Video i 4Szmery - Dni Jaworzna 2018

 
“4 szmery” to zespół z duszą, zespół z tradycjami. Chociaż ich występy to głównie covery, to publika podczas ich koncertów nigdy nie narzeka. AC/DC to coś co ich kręci, kręci również publiczność w każdym mieście. Na scenie nie mogło zabraknąć oczywiście Jerzego Styczyńskiego – gitarzysty, muzyka grającego na co dzień w zespole “Dżem”. Sarsa kojarzona z przedziwnymi strojami, ciekawą fryzurą i przede wszystkim ze świetnym wokalem. Ta przemiła wokalistka wystąpiła jako drugi artysta tego niedzielnego popołudnia. Choć teksty kierowane są raczej do starszych, to Sarsę uwielbia przede wszystkim młodzież. “Video” i ich muzyka to dla większości “miód na serce”. Wojciech Łuszczykiewicz, to idol nie tylko młodego pokolenia. Pop-rock z doskonałym wyważeniem znajduje odbiorców wśród szerokiej publiczności. Niektóre teksty dla Video pisze sam Jacek Cygan. Niedzielną część Dni Jaworzna podsumował mecz Polska – Kolumbia w specjalnie na ten czas przeniesionej na Azotanię strefie kibica.

 


dlaCiebietv
 
Data pliku video: 2018-06-25, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Jaworzno - miasto na prawach powiatu w województwie śląskim, zajmujące powierzchnię 152,59 km kw.

  Atrakcje turystyczne stanowią: rezerwaty przyrody (Dolina Żabnika i Rezerwat Sasanek), sześć szlaków turystycznych pieszych (czerwony – okrężny, zielony – przelotowy międzymiejski, niebieski – północno – wschodni przelotowy miejski, żółty – siedziba PTTK o/Jaworzno oraz szlak czarny – dochodzący do źródła wody siarczanej), liczne szlaki rowerowe o łącznej długości ponad 270 km, Zalew Sosina, Rynek Główny o oryginalnym, trójkątnym kształcie, XVII - wieczna Studnia w Jeleniu, Muzeum Miasta Jaworzna, zespół willowo – parkowy z XIX wieku powszechnie znany jako Pałac w Jaworznie, a także pozostałości Centralnego Obozu Pracy.

  Główną gałąź gospodarki regionu stanowi handel detaliczny i prężnie rozwijający się okręg  przemysłowy. Na terenie miasta działa także Zakład Górniczy "Sobieski".

  Komunikację z miastem umożliwiają: autostrada A4, droga ekspresowa S1 oraz droga krajowa 79.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola